Ubytování

Dva apartmány.
CASA VERDE & CASA ROSSA.

Původně středověké stáje na kopci zvaném Vitalba kdysi koupili přátelé Bruno a Rocco. Přestavěli je na apartmány a my je v tomto stavu před mnoha lety objevili.

 

Apartmány vynikají svým neskromným prostorem a přestože jim všichni říkáme apartmány, jsou to vlastně domy.

 

Každý z nich se samostatným vchodem a vlastní zahradou, na které se povede každá toskánská hostina. Obzvláště pod hvězdami, které vám doslova padají do talířů.

Nelekněte se lišky Loly, která chodí na pravidelné večerní návštěvy. A pokud nepřijde Lola, najisto se k vám vypraví na obhlídku kočky našich přátel Janet a Giovanniho.

 

Do každého z našich domů se pohodlně vejde 6 až 8 lidí. Nebo taky dvě rodiny. Záleží na požadavcích a „zalehacím“ pořádku :)

Dvě patra, tři ložnice a dvě koupelny, na každém patře jedna. Za ta léta jsme si zvykli dělit koupelny na holčičí a klučičí (ty větší patří hádejte komu :)

 

Do kuchyně, která se nachází v obou případech v přízemí domu, pouštějte hlavně ty, kteří se postarají o vaše prázdné žaludky (kdyby se nikdo nehlásil, Roman si tam ochotně stoupne).

Kuchyně jsou plně vybavené včetně lednice, mikrovlnky, myčky a pračky.

Toskánské hostiny pak můžete pořádat v rozlehlém obývacím pokoji nebo na zahradě. Chutnat vám bude všude.

A teď budeme praktičtí, souhlasíte?

 

Oba dva naše domy, tedy Casa Verde i Casa Rossa, mají stejné uspořádání, přesto se drobně liší.

CASA VERDE

 

Apartmán s panoramatickým toskánským výhledem, který si užijete nejen z rozlehlé zahrady, ale také z koupelny v prvním patře, kterou s nadsázkou nazýváme televizní místností.

 

Věřte nám, že při výhledu z okna bez nádechu překročíte ony dvě minuty, které dentisté doporučují pro ranní a večerní zubní hygienu.

 

V přízemí apartmánu je plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, jídelní kout a obývací pokoj s pracovním stolem. U toho se ovšem nejlépe chytají lelky a píšou pohledy. :)

V prvním patře se nachází tři ložnice. Dvě velké, jedná menší. Ty větší mají každou manželskou postel a jednu samostatnou postel. V menší najdete dvě samostatné postele a krásný výhled z okna. Pro dětské duše má tato ložnice skvělé kouzlo, a co si budeme povídat, pro vás to v tu chvíli bude taky dost energetická bomba.

Pro více fotografií rozklikněte fotogalerii.

1/3
 
CASA ROSSA

 

Útulný apartmán s jihovýchodní zahradou, kde snídaně hřejí sluncem a večeře voní po toskánsku. V létě se pořádně postaráme o bylinkový záhon, ze kterého připravíte nejednu dobrotu.

 

Casa Rossa má tři ložnice. Ve dvou z nich najdete manželskou postel a samostatnou postel.

Třetí ložnice má dvě samostatné postele a výhled do nebe. Doslova. Může za to střešní okno.

 

Také Casa Rossa má dvě koupelny – jednu v přízemí a druhou v prvním patře. V té spodní je sprchový kout, v té horní vana. Obě mají toaletu a bidet.

 

V přízemí je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou a vstup na zahradu.

.

Pro více fotografií rozklikněte fotogalerii.

A pak ten bazén… Ztracen uprostřed louky. Ach!

Foto: Světlana Procházková

1/3
Sledujte nás
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2021 by Gallo family

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now